Zaujal Vás náš výrobek natolik, že byste se chtěli stát součástí jeho úspěchu? My si za kvalitou našeho produktu stojíme a rádi ho rozšíříme po celé ČR a SR.  


Firma Mores a.s. je otevřena novým cílům a možnostem. Pokud máte zájem o spolupráci, ať už jste obchodník, projektant nebo architekt, případně firma zabývající se prodejem kvalitních laminátů a dřevěných panelů včetně akustiky neváhejte nás kontaktovat:


Ing. Veronika Píšová
E-mail: pisova@mores.cz


GSM: +420 723 175 071


Nabízíme: představení materiálu, prospekty a katalogy, vzorkovníky, vzorky, provedení kalkulací, osvědčeným partnerům možnost prezentace na našich stránkách, velkoobchodní slevy, rychlé dodávky materiálu. 


Taktéž s vámi rádi navážeme spolupráci v rámci značky Oberflex a Pure Paper. Více informací ZDE.


Kolekce Gloss

"Gloss" to je nová kolekce frézovaných panelů Marotte. Tři exkluzivní typy povrchů nazvané Ice Gloss, Black Gloss a Metal Gloss jsou tvořené tepelně zpracovatelnou fólií umístěnou na frézovaný MDF panel.

Kolekce Christian Lacroix

Kolekce Christiana Lacroix v sobě snoubí vkus, luxus a velký důraz na kvalitní design a materiály, tak jak je to ve všech kolekcích tohoto slavného návrháře.

Ke stažení

Katalogy ke stažení. Včetně vzorníků.

Frézované dřevěné panely

Marotte se již více než šedesát let zabývá vybavováním interiérů luxusními dekorativními prvky ze dřeva a dřevěnými obklady stěn. Tyto panely jsou výsledkem spolupráce mezi dílnou a interiérovými designéry a architekty.

Nová kolekce Marotte Borg!

Kolekce Borg! nabízí dekorativní panely ze skutečné dřevěné dýhy. Kompletní panel je vyroben ze dvou vrstev strukturovaných dřevěných dýh a 2,5 mm silné MDF desky.

Pravé dřevěné dýhy

Marotte nabízí přírodní dřevěné dýhy, tónované dýhy a rekonstituované dýhy.