Kolekce Christian Lacroix


Kolekce Christiana Lacroix pro Marotte nám ukazuje že cit pro materiál a jeho strukturu je základní podmínkou pro úspěch jak ve světě špičkových oděvních návrhářů, tak ve světě architektury a interiérového designu, které se, jak se můžete sami přesvědčit, silně prolínají.


"Stejně jako když pracujeme s látkami, tak i barvením, potiskem, spojováním a kombinací těchto nádherných dřevin vznikla tato veselá, bohatá a rozmanitá kolekce."


Katalog ke stažení zde. 

Kolekce Gloss

"Gloss" to je nová kolekce frézovaných panelů Marotte. Tři exkluzivní typy povrchů nazvané Ice Gloss, Black Gloss a Metal Gloss jsou tvořené tepelně zpracovatelnou fólií umístěnou na frézovaný MDF panel.

Kolekce Christian Lacroix

Kolekce Christiana Lacroix v sobě snoubí vkus, luxus a velký důraz na kvalitní design a materiály, tak jak je to ve všech kolekcích tohoto slavného návrháře.

Ke stažení

Katalogy ke stažení. Včetně vzorníků.

Frézované dřevěné panely

Marotte se již více než šedesát let zabývá vybavováním interiérů luxusními dekorativními prvky ze dřeva a dřevěnými obklady stěn. Tyto panely jsou výsledkem spolupráce mezi dílnou a interiérovými designéry a architekty.

Nová kolekce Marotte Borg!

Kolekce Borg! nabízí dekorativní panely ze skutečné dřevěné dýhy. Kompletní panel je vyroben ze dvou vrstev strukturovaných dřevěných dýh a 2,5 mm silné MDF desky.

Pravé dřevěné dýhy

Marotte nabízí přírodní dřevěné dýhy, tónované dýhy a rekonstituované dýhy.