Frézované dřevěné panely

  • Frézované MDF panely
  • Frézované dřevěné panely
  • Frézované dřevěné panely a Corian®

.

Katalog ke stažení zde.

.

.

Frézované MDF panely


Inovační technologie Marotte umožňují vytvořit plastické stěnové panely. Frézování může být zhotoveno na panelech vytvořených z různých materiálů, které jsou poté připraveny pro koncovou úpravu (lakování, zjemnění, glazurování, atd.).
Volba závisí na požadovaném estetickém efektu. Ať už pro použití ve velkoplošných projektech nebo jako jednoduché dekorativní prvky, panely jsou vyráběny tak, aby vyhověly všem požadavkům výrobního procesu.

.

.


.

.

Frézované dřevěné panely

Ve spolupráci s designéry dává Marotte dýhovým panelům tu nejkvalitnější možnou rytinu. S frézovanými panely Marotte dřevo ožívá, aby si hrálo se světlem, poutalo Váš pohled a dožadovalo se Vašeho doteku. Jedno- nebo více- vrstvé dýhové panely mohou být vytvořeny použitím více druhů dřeva.

.

.

.

Frézované dřevěné panely a Corian®

Tato exkluzivní kolekce Marotte je třešničkou na pomyslném dortu mezi perfektně tvořenou tradiční řezbářskou činností a moderním pevným materiálem (DuPont™ Corian®) honosícím se vyjímečnými kvalitami. Panely "Design by Marotte" mají celkovou tloušťku 20 mm a jsou vyrobeny z MDF podkladu, který je lepen na povrch Corian Glacier White (ledovcově bílé barvy).
 
Vlastnosti Corianu:

Corian® je hygienický Jako neporézní materiál, při jehož spojování nevznikají spáry, vytváří dokonale hladkou pracovní plochu, do které špína ani bakterie neproniknou.

Corian® se snadno čistí a udržuje Povrchy zhotovené z Corianu se snadno a rychle čistí vodou nebo abrazivními prášky. Případné škrábance a vrypy lze snadno a bez následků odstranit.

Corian® je atraktivní, stálobarevný a má velmi dlouhou životnost I po letech si Corian® uchovává atraktivní vzhled i vlastnosti.

Corian® je neobyčejně tvárný Díky své jedinečné tvárnosti a snadné opracovatelnosti vyhoví požadavkům na výrobu zařizovacích předmětů atypických tvarů. Umožňuje také např. vytvořit interiér, který nemá ostré hrany. Designéři tento materiál oceňují především pro jeho schopnost tvarovat jej do mnoha funkčních a atraktivních podob a tvarů.

Corian® je materiál špičkové kvality a je v souladu s hygienickými předpisy Evropské unie. Je to materiál špičkové kvality, na nějž se vztahuje 10-ti letá záruka firmy DuPont. Jeho mimořádná životnost, snadná údržba a snadnost drobných oprav znamenají v konečném důsledku úsporu finančních prostředků.

Corian® - všestranné použití

.

.

Kolekce Gloss

"Gloss" to je nová kolekce frézovaných panelů Marotte. Tři exkluzivní typy povrchů nazvané Ice Gloss, Black Gloss a Metal Gloss jsou tvořené tepelně zpracovatelnou fólií umístěnou na frézovaný MDF panel.

Kolekce Christian Lacroix

Kolekce Christiana Lacroix v sobě snoubí vkus, luxus a velký důraz na kvalitní design a materiály, tak jak je to ve všech kolekcích tohoto slavného návrháře.

Ke stažení

Katalogy ke stažení. Včetně vzorníků.

Frézované dřevěné panely

Marotte se již více než šedesát let zabývá vybavováním interiérů luxusními dekorativními prvky ze dřeva a dřevěnými obklady stěn. Tyto panely jsou výsledkem spolupráce mezi dílnou a interiérovými designéry a architekty.

Nová kolekce Marotte Borg!

Kolekce Borg! nabízí dekorativní panely ze skutečné dřevěné dýhy. Kompletní panel je vyroben ze dvou vrstev strukturovaných dřevěných dýh a 2,5 mm silné MDF desky.

Pravé dřevěné dýhy

Marotte nabízí přírodní dřevěné dýhy, tónované dýhy a rekonstituované dýhy.